TCM Consulting and Publishing z.s.

Vydáváme tištené a elektronické publikace za účelem šíření tradičních a moderních poznatků.

Křest knihy Tuina 1 a autogramiáda autorů

Nakladatelství TCM CAP o.s. ve spolupráci s Evropskou školou Tuiny uspořádalo 21. 9. 2015 v Sále Vodního Draka, v prostorách 1. školy tradiční čínské medicíny – TČM® křest knihy TUINA 1 - Základní techniky, Metoda otevírání bodů, Tuina vnitřních nemocí a s ním spojenou autogramiádu doktora Wang Fuyina, Václava Lukeše a Mgr. Vladimíra Anda, Ph.D.

Křest knihy i autogramiáda proběhly ve slavnostní atmosféře, které přirozeně dominovali autoři knihy. Doktor Wang Fuyin předvedl přítomným hostům ukázky masáží tuina a pro všechny přítomné bylo připraveno malé občerstvení.

O atmosféře akce si můžete udělat obrázek podle fotek:

Spolupracujeme

PRAGON s.r.o. Bylinná síla čínské tradice!®

PRAGON s.r.o.

E-shop, kde najdete vše pro celostní přístup tradiční čínské medicíny. Bylinné doplňky stravy, houbovou výživu, akupunkturní pomůcky, baňky, moxy, knihy, zdravou výživu.

Na pragon.cz

1. škola tradiční čínské medicíny – TČM® – založena 1990

1. škola tradiční čínské medicíny – TČM® – založena 1990

32 let šíříme moudrost tradiční čínské medicíny – TČM. Víme, že funguje. Je v základech stálá, nepodléhá trendům, ale přizpůsobí se potřebám současného člověka. Najdete v ní odpovědi na mnoho svých otázek. Poznejte TČM s námi!

na tcm.cz

Klinika Pivoňka

Klinika Pivoňka

Nabízíme našim zákazníkům vhodnou péči o tělo šitou přesně každému na míru. Pomáháme ke snazšímu překonávání každodenních překážek v dnešní náročné době.

Více