TCM Consulting and Publishing z.s.

Vydáváme tištené a elektronické publikace za účelem šíření tradičních a moderních poznatků.

Anastacia White

Anastasica White

Anastacia White je praktička, učitelka a konzultantka čínské bylinné medicíny již od roku 1984. Za léta přednášení o čínských bylinách a čínské medicíně napříč Spojenými státy i Evropou přizpůsobila své vzdělávací kursy potřebám akupunkturistů, kteří chtějí do své praxe včlenit i bylinné směsi.

Anastacia měla to štěstí, že se mohla učit od těch nejrespektovanějších kapacit na čínskou bylinnou medicínu na Západě, např.: Subhuti Dharmanandy, Teda Kaptchuka a Giovanni Maciociho. 

Své vzdělání v čínské medicíně propojila se studiem jógy, astrologie, pohybu i rituálů, a tak jsou její workshopy i konzultace vždy vydatné, poučné a okamžitě využitelné. Posluchači pokaždé oceňují její schopnost předkládat i spletité záležitosti čínské medicíny stručně a srozumitelně, neboť její přístup k výuce je založený na praktičnosti. Již mnoho let školí také lékaře z American Academy of Medical Acupuncture. 

Nejrůznější koncepty orientálních medicín zvládá Anastacia s bravurou vykládat otevřeně, upřímně a přístupně i neprofesionálům. Zkrátka její semináře a workshopy jsou nejen poučné, ale i nesmírně inspirativní a jedinečně uvolněné.

Pro svůj hluboký vhled jak do klasické čínské medicíny, tak i do moderní TČM je považována za jednu z význačných představitelek čínských lékařských umění na Západě. Do přednášek přináší pozitivní atmosféru ovlivněnou třiceti lety pozorování nejrůznějších projevů přirozenosti čchi v makro i mikrokosmu.

Dovedně proplétá taoistické teorie pěti hybatelů a pěti duší s přístupem TČM spočívajícím v pátrání po patologiích a jejich léčbě, a tak v přednáškách dochází ke spojení teorií i metod, ze kterého sbírají účastníci reálně využitelné znalosti.

Výuku bylin ve všech aspektech nauky i praxe Anastacie nadále prohlubuje přes svůj hluboký vztah k zemi i rostlinným léčivům.

Více informací o Anastacii White můžete získat na www.eemedicinewisdom.com.

Semináře s Anastacii White

Webináře s americkou lektorkou Anastacií White, žačkou Giovanni Maciocii. Anastacia nabízí pohled na tradiční čínskou medicinou optikou čínské komologie a své 40leté praxe. Rozbor klasických a bylinných směsí a Pokladů od Giovanni Maciocii.

Více o seminářích →

Anastacia White

Články Anastacii White

Vodní králík

Rok vodního králíka

Čínský „zodiak“ dvanácti zvířat pravidelně prochází cyklem pěti hybatelů, což dohromady dává šedesát různých vyjádření. Těchto šedesát vyjádření charakteru čchi se projevuje buďto prostřednictvím jin, nebo jangu, takže nakonec dostáváme sto dvacet odstínů. Dvanáct zvířecích povah povstává vždy z jedné fáze cyklu hybatelů, a tak je určena vnitřní povaha každého zvířete. Vnitřní povahou Králíka je...

Více v článku →

Spolupracujeme

PRAGON s.r.o. Bylinná síla čínské tradice!®

PRAGON s.r.o.

E-shop, kde najdete vše pro celostní přístup tradiční čínské medicíny. Bylinné doplňky stravy, houbovou výživu, akupunkturní pomůcky, baňky, moxy, knihy, zdravou výživu.

Na pragon.cz

1. škola tradiční čínské medicíny – TČM® – založena 1990

1. škola tradiční čínské medicíny – TČM® – založena 1990

32 let šíříme moudrost tradiční čínské medicíny – TČM. Víme, že funguje. Je v základech stálá, nepodléhá trendům, ale přizpůsobí se potřebám současného člověka. Najdete v ní odpovědi na mnoho svých otázek. Poznejte TČM s námi!

na tcm.cz

Klinika Pivoňka

Klinika Pivoňka

Nabízíme našim zákazníkům vhodnou péči o tělo šitou přesně každému na míru. Pomáháme ke snazšímu překonávání každodenních překážek v dnešní náročné době.

Více