TCM Consulting and Publishing z.s.

Vydáváme tištené a elektronické publikace za účelem šíření tradičních a moderních poznatků.

Naděje něžné králičice

Prozkoumáme obecné čchiové vzorce, které čínská astrologie nabízí pro rok 2023, ale také aktuální údobí čchiového uzle jarní rovnodennosti. Rovněž se podíváme na vybrané čínské bylinné receptury na alergie.

Jedinečný charakter čchi letošního roku je dán pozemskou větví - jinovou vodou, a nebeským kmenem - dřevěným králíkem. Signaturami jin jsou jezera, proudící voda potoků, pohyb dovnitř, ženskost, klidné spočinutí, temnota a Luna. Voda je představována pohybem směrem dolů, tajemností, moudrostí, magickou světelnou energií, zimou, strachem a vůlí, ledvinami a močovým měchýřem. Králičice je rovněž známa jako Broskvový květ - něžnost a péče, jaká je projevována v láskyplném vztahu. Nové inspirace, reprodukce a pocit idylické lásky. Vnitřní povaha Králíka je jinové dřevo - jaro a setí. Dodává nám vitalitu i energii a trošku zkušenosti. Kontemplace, spíše než pohyb vpřed, vyživuje naši jin, a to nás ochrání před vyhořením později v letošním roce, až bude jang příliš silný. Vnější čchi jinové vody představuje nejjemnější z pěti odstínů Králičice. Ta je láskyplná a velkorysá ke všemu, co jí poskytuje pocit bezpečí - ráda se schoulí v bezpečném útulku. Jinová povaha Králičice nás povzbuzuje, abychom raději měli oči otevřené vůči novým možnostem, než abychom se příliš snažili prosadit to, co považujeme za ověřené. Králičí čchi nás vybízí, abychom jednali ze srdce a nechali se unášet poklidnými vodami jin. Rok jinového vodního Králíka nese čchi ženskosti, moudrosti a odvahy, intuice a magie, průkopnictví a růstu a změny. Neznámá mysteria a tajemství budou odhalena lékařskou vědou a výzkumem, na nějž je v tomto roce kladem důraz.

Nechť vás provázejí dary a požehnání mírumilovné králičí čchi! Vaše Anastacia

Anastacia White: Naděje něžné králičice

30. 3. 2023

na tcm.cz

na pragon.cz

Lektorka webinářů

anastacia.jpg

Anastacia White

Lektorka patří mezi vzácné vyučující, kteří mají dar propojovat při výkladu jangový i jinový aspekt, a tím okamžitě zvnitřňovat celé poznávání.

Anastacia je dobře známá odborné veřejnosti nejen v USA a Evropě, ale i u nás v ČR a SR. Umí srdečně až mateřsky se zapojením účastníků přednášet i v online prostředí.

praktička TČM, učitelka a konzultantka čínské bylinné medicíny již od roku 1984. Žákyně nejrespektovanějších kapacit na čínskou bylinnou medicínu na Západě, Subhuti Dharmanandy, Teda Kaptchuka a Giovanni Maciociho.

O lektorce

Praktické informace o cyklu

Klasické receptury TČM srozumitelně a prakticky

Forma: živý webinář (přes Zoom) v angličtině s českým překladem

Kursovné: 100 Kč

Délka webináře: cca 2 h.

Další předpoklady: zvládnuté základy TČM

Technické detaily: přístupové kódy obdržíte po přihlášení na kurz nejpozději v den semináře

Pořadatel: TCM Consulting and Publishing z.s.

Předprodej: www.tcm.cz, www.pragon.cz

Poradenství a spolupráce: Tradiční čínská medicína z.s., PRAGON s.r.o.

Spolupracujeme

PRAGON s.r.o. Bylinná síla čínské tradice!®

PRAGON s.r.o.

E-shop, kde najdete vše pro celostní přístup tradiční čínské medicíny. Bylinné doplňky stravy, houbovou výživu, akupunkturní pomůcky, baňky, moxy, knihy, zdravou výživu.

Na pragon.cz

1. škola tradiční čínské medicíny – TČM® – založena 1990

1. škola tradiční čínské medicíny – TČM® – založena 1990

32 let šíříme moudrost tradiční čínské medicíny – TČM. Víme, že funguje. Je v základech stálá, nepodléhá trendům, ale přizpůsobí se potřebám současného člověka. Najdete v ní odpovědi na mnoho svých otázek. Poznejte TČM s námi!

na tcm.cz

Klinika Pivoňka

Klinika Pivoňka

Nabízíme našim zákazníkům vhodnou péči o tělo šitou přesně každému na míru. Pomáháme ke snazšímu překonávání každodenních překážek v dnešní náročné době.

Více